Florya Zirkonyum Diş Fiyatları

Florya-Zirkonyum-Dis-Fiyatlari.jpg

Her an birbirleri ile etkileşim içerisinde olan insanlar, güzel ve güvenli bir gülüşe sahip olmak isterler. Sıcak bir gülümseme, aradaki etkileşimin güçlenmesini sağlar. Ancak dişlerinde sorun yaşayan kişiler, rahat ve güvenilir bir gülüşe sahip olamazlar. Bazen çevresel etkenler bazen de doğuştan gelen özelliklerden dolayı dişlerde bozulma ya da aşınma görülebilir. Teknolojinin gelişmesi ile artık yeni yöntemler uygulanmaya başlamıştır. Bu sayede de istenmeyen dişlerden kurtulmak ve istenilen rahat bir gülüşe sahip olmak mümkündür. Son dönemlerde Zirkonyum Diş işlemleri çok rağbet görmektedir. Peki, zirkonyum diş nedir?

 

 Zirkonyum Diş Ne Demektir?

 

zirkonyum-disDişlerde yaşanan sorunlardan kurtulmanın en profesyonel yöntemlerinden biri de zirkonyum diştir. İlginin artması ile beraber Florya zirkonyum diş fiyatları da araştırılmaya başlanmıştır. Işık geçirgenliği etkisi ile şeffaf bir görüntü kazandıran bu uygulama ile istenmeyen dişlerden kurtulmak mümkündür.

 

           Florya zirkonyum diş fiyatları araştırmasında farklı fiyatlar ile karşılaşmak mümkündür. İşlem yapılan diş sayısı ve diğer nedenler ile fiyatlarda değişiklik olabilir. Metal desteksiz kaplamalardan olan zirkonyum diş, beyaz renkli olup sıcak ve korozyona son derece dayanıklıdır.

 

 Zirkonyum Diş Uygulaması Nasıl Yapılır?

 

zirkonyum-dis-uygulamasiAşırı derecede madde kaybı olan ve uygulanan diğer tedavilerden etkili sonuçların alınamadığı durumlarda zirkonyum diş tercih edilmektedir. Estetik diş hekimliğinin en önemli dallarından olan zirkonyum diş ile tüm diş yüzeyi kaplanır.

 

Beyaz renkli bir metalin üzerine porselen kaplama şeklinde yapılan zirkonyum diş, dişlere pürüzsüz bir görünüm kazandırmaktadır. Diş kaplama ve köprü gibi uygulamalarda en çok tercih edilen yöntemlerden biridir.

 

Son derece sağlam olan zirkonyum sayesinde üzerine kaplanan metal daha dayanıklı bir hale gelmektedir. Diğer yöntemlere göre çok daha estetik olduğu için en fazla tercih edilen diş uygulamasıdır.

 

 Zirkonyum Diş Avantajları ve Fiyatları

 

Zirkonyum dişin en önemli avantajı, renginin beyaz olmasıdır. Bu özelliği ile siyah metal yansımasının da önüne geçer. Işık geçirgenliği de olduğu için en ideal estetiğin yakalanmasını kolaylaştırmaktadır. Çiğneme kuvvetlerine karşı da dayanıklı olan zirkonyum diş uygulaması uzun süre kullanılabilir. Florya zirkonyum diş fiyatları konusunda büyük avantajlar sunuyor. Üretim farklılıkları ve kaplamada kullanılan hammaddenin türüne göre fiyatlar değişmektedir. Dişlere yapılacak olan çalışmanın yoğunluğu da fiyatlarda belirleyici olabiliyor.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Hakkımızda


Sağlığınıza ve gülüşünüze önem veren ilgili diş hekimliği dallarında uzman hekimlerimiz, rahat ve konforlu bir şekilde tedavi hizmeti sağlamaktayız.
Abone Ol


Dentistiklal kliniğinin tüm haberlerinden haberdar olmak kaydolun.Design by birsekiz 2020. All rights reserved.