Bakırköy Estetik Diş Hekimi

Bakirkoy-estetik-dis-hekimi.jpg

ESTETİK DİŞ HEKİMİ VE TEDAVİ YÖNTEMLERİ

 

Dişteki problemler ve sorunları ortadan kaldırmak için diş hekimine gitmek gerekmektedir. Zaman içinde bakılmayan dişlerde çürük, dişeti çekilmesi ve daha pek çok rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Sağlıklı dişler ve mutlu gülüşler için belirli zamanlarda doktora gitmek gerekmektedir. Dişlere zarar vermeden yapılan tedavi sayesinde kısa sürede sağlıklı dişlere kavuşmak mümkündür. Bakırköy estetik diş hekimi uzman kadrosu ve tedavi yöntemleri ile mükemmel dişlere hasta sahip olmaktadır.

 

Diş tedavilerinde genelde diş beyazlatma, gülüş tasarımı, zirkonyum diş, ortodonti ve lamine diş tedavisi yapılmaktadır. Ayrıca diş kaybına uğramış hastalara diş kaplamaları yapılmaktadır. Diş eti çekilmesi olduğunda daha büyük kayıplar vermek yerine hekim tedaviyi başlatmaktadır.

  DİŞ ESTETİĞİ VE DİŞ BEYAZLATMA

 

Diş hastalıklarında önemli rol oynayan diş hekimleri profesyonel ve uzman kadrosu ile birlikte çalışmalar yapmaktadır. Ağız ve diş sağlığında çarpık ve eğri dişlerin görünümü hastanın hayatını olumsuz etkilemektedir. Bu yüzden ağız ve diş sağlığı için Bakırköy estetik diş hekimi özel tedavilerle hastanın gülümsemesine sebep olmaktadır. Öncelikle hasta olan dişler tedavi edilerek sonrasından estetik görünüm ve beyazlatma işlemleri gerçekleşmektedir. Porselen ve beyazlatma son yıllarda en çok tercih edilen tedaviler arasında yer almaktadır. Diş kaybına uğrayan hastalara genelde implant yapılmaktadır. Dışarıdan bakıldığında kendi dişinizi gibi görünen implant ağız sağlığında kesinlikle sorun çıkartmamaktadır.

  ORTODONTİ TEDAVİSİ VE SAĞLIKLI DİŞLER

 

ortodonti-tedaviDişlerde eğrilik veya zaman içinde oluşan çarpıklık varsa diş tedavisi sırasında ortodonti tedavisi hekim tarafından yapılmaktadır. Dişlerin kapanmaması konuşma bozukluğunu meydana getirmektedir. Estetik görünümünde bozuk olması kişinin konuşmaması veya gülümsememesi zaman içinde ruhsal sorunlarını ortaya çıkarmaktadır. Dişlere takılan metal teller sayesinde dişlerin eskine haline gelmesi mümkündür.

 

Tellerin görünmesini istemeyen hastalar için görünmeyen şeffaf tel tedavisi de mümkündür. Bakırköy estetik diş hekimi hastanın isteğine bağlı olarak tedaviyi ona göre yapmaktadır. Diş telleri dokulara zarar vermeden özenle yerleştirilmektedir. Uzun bir süreç olduğu için belli bir süre dişlerin düzene girene kadar takılı kalması gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığı hayatımızın sonuna kadar büyük önem taşımaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Hakkımızda


Sağlığınıza ve gülüşünüze önem veren ilgili diş hekimliği dallarında uzman hekimlerimiz, rahat ve konforlu bir şekilde tedavi hizmeti sağlamaktayız.
Abone Ol


Dentistiklal kliniğinin tüm haberlerinden haberdar olmak kaydolun.Design by birsekiz 2020. All rights reserved.