Bahçelievler Gülüş Tasarımı

Bahcelievler-gulus-tasarimi.jpg

Gülüş Tasarımı Neden Yapılır?

Ağız sağlığında sorun olan kişilere yapılan bu işlem sayesinde dişetleri, dişin rengi ve kırık olan yerler düzeltilerek eski haline dönmesine yardımcı olunmaktadır. Bahçelievler gülüş tasarımı korkmadan rahat bir gülümseme yaşanmasına neden olmaktadır. Güzel dişlere sahip olmak artık hiçte zor değildir. Kaybedilen dişler ve dişetlerinde olan bozukluk yüzünden bu tedavi yapılmaktadır. Genelde yaşın ilerlemesine bağlı olarak dişlerde ve ağız yapısında bozulmalar görülmektedir. Daha genç ve güzel bir görünüme sahip olmak isteyen her yaş grubunun yüz hatlarına uygun tedaviler gerçekleşmektedir. Diş renginin eski haline dönmesi, bozukluklar ve dişleri uyumsuzluğu ortadan kalkmaktadır.

  Gülüş Tasarımında Tedavi Süreci Nedir?

gülüs-tedavi-süreciGenelde hastan tercihine bağlı olarak yapılan tedavi uzun bir süreç gibi görülse de ilk yapılan aşama sonucunda tedavinin kısa sürmesi mümkündür. Ağız yapısı ve dişlerin sağlığından başlanarak öncelikle diş tedavisi uygulanmaktadır. Dişlerdeki sorunlar ve dişeti problemleri varsa iyileştirme amaçlı bir tedavi yapılmaktadır. Sorunlar sadece birkaç hafta içerisinde çözülerek Bahçelievler gülüş tasarımı tedavisine geçilmektedir. Dişlerde eğrilik varsa ortodonti veya cerrahi durumlar olduğunda daha uzun bir süreç hastayı beklemektedir. Gülüş çalışmaları sırasında çene ölçüleri alınarak ağza uygun dişler hazırlanmaktadır. Geçici olarak hazırlanan dişler özel olarak kendi diş yapısı incelenmektedir. Estetik olarak oldukça çekici ve hoş görünen dişlerin birbirine uyumu sağlandığında işlemlere geçilmektedir.

  Gülüş Tasarımı Sayesinde Dişlerde Estetik Görünüm

gülüs-tasarimiEstetik diş hekimleri tarafından yapılan tedavilerde hastanın öncelikle kendine güvenmesi ve tedavi süreci sırasında pozitif olması oldukça önemlidir. Özel kaplamalar, beyazlatıcı tedaviler, Bahçelievler gülüş tasarımı sırasında estetik bir görünüm elde edilmesi için uygulanmaktadır. Hasta ve diş hekiminin ortak kararı ile tedavi başlamaktadır. Yüz şekli ve yaşına göre özel olarak hazırlanmaktadır. Estetik diş özel malzemelerden hazırlanmaktadır. Daha sağlıklı beyaz dişlere kavuşmak için lamine kaplama ve zirkonyum gibi diş tedavilerinde kullanılmaktadır.

Yüze göre özel bir ifade bırakan dişler canlı ve daha çekici bir görünüm gülüş tasarımı sayesinde ortaya çıkmaktadır. Diş hekimini tecrübesi ve deneyimi sayesinde dişlerin dışında yüz ve dudak çevresinde tedavi uygulanmaktadır.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
Hakkımızda


Sağlığınıza ve gülüşünüze önem veren ilgili diş hekimliği dallarında uzman hekimlerimiz, rahat ve konforlu bir şekilde tedavi hizmeti sağlamaktayız.
Abone Ol


Dentistiklal kliniğinin tüm haberlerinden haberdar olmak kaydolun.Design by birsekiz 2020. All rights reserved.